ЧС-2022. Мессі та Левандовський забивають, а Франція першою виходить у плей-оф

Мессі приносить перемогу Аргентині | Setanta Sports

У другому турі чемпіонату світу Австралія перемогла Туніс, Польща здолала Саудівську Аравію, Франція обіграла Данію, а Аргентина – Мексику. Підбиваємо підсумки ігрового дня 26 листопада.

Перемогу Австралії над Тунісом приніс гравець з другого дивізіону Японії

Збірна Австралії мінімально перемогла Туніс. Єдиний гол у поєдинку на 23-ій хвилині забив Мітчелл Дюк, який виступає за клуб “Фарджіано Окаяма” з другого дивізіону Японії.

Дюк став першим гравцем з другого дивізіону, який відзначився голом на чемпіонаті світу в Катарі. Для 31-річного форварда це був 23-ій матч за збірну Австралії та 9-ий гол.

Після цього поєдинку Австралія має у своєму активі 3 очки та посідає другу сходинку у квартеті D. У останньому турі австралійці зустрінуться з Данією, де їм достатньо буде зіграти внічию, якщо Франція не програє Тунісу.

Чемпіонат світу 2022
Група D, 2 тур
Туніс – Австралія – 0:1
Гол: Дюк, 23.

Левандовський забив свій перший гол на ЧС, а Щенсний потягнув пенальті: як Польща перемогла Саудівську Аравію

Поєдинок проти саудитів був для команди Чеслава Міхневіча не найпростішим, хоч Польща і перемогла з рахунком 2:0. У першому таймі голом відзначився Пйотр Зелінський, а наприкінці матчу забив Роберт Левандовський. Для одного з найкращих форвардів світу цей гол став першим на чемпіонатах світу.

Проте справжнім героєм матчу став Войцех Щенсний, який, окрім того, що здійснив 5 сейвів, ще й відбив пенальті. Голкіпер збірної Польщі прочитав напрямок удару Салема ад-Давсарі, а після цього ще й відбив добивання.

Після другого туру Польща очолює свою групу з 4 очками, а Саудівська Аравія йде слідом з 3 пунктами. У групі C ще нічого не вирішено, тому найцікавіше нас чекає вже у останньому турі групового етапу.

Група C, 2 тур
Польща – Саудівська Аравія
Голи: Зелінський, 39, Левандовський, 82.

Франція перемогла Данію та першою вийшла в плей-оф ЧС-2022

Дублем за збірну Франції відзначився Кіліан Мбаппе. Спочатку нападник обігрався з Тео Ернандесом у штрафному суперника та влучно пробив, а згодом замкнув подачу на дальній стійці від Грізманна. Між голами Мбаппе відзначились і данці, забив Андреас Крістенсен.

Збірна Данії хоч і поступилась, але показала змістовний футбол та бойовий характер. Підопічні Каспера Г’юлманда боролись за очки проти чинних чемпіонів світу до останніх секунд матчу.

Навіть 1 очко після двох стартових турів дають збірній Данії шанси на прохід у плей-оф, для цього у останньому матчі потрібно перемагати Австралію. А ось команда Дешама у двох турах взяла максимум та першою пробилась у 1/8 чемпіонату світу. Матч проти Тунісу 30-го листопада не буде мати для Франції особливого турнірного значення.

Франція – Данія – 2:1
Голи: Мбаппе, 61, 86 – Крістенсен, 68.

Мессі зберігає шанси Аргентини на вихід в 1/8 фіналу

Перший тайм у виконанні збірної Мексики ставив під питання перемогу Аргентини та подальшу боротьбу за вихід у плей-оф. Підопічні Херардо Мартіно діяли індивідуально та дуже щільно з кожним гравцем Аргентини, не даючи навіть прийняти м’яч. Такий футбол дуже енергозатратний, тому ця стратегія працювала лише до певного часу.

У другому таймі Аргентина почала створювати моменти, але все вирішили індивідуальні дії гравців Ліонеля Скалоні. Спочатку Мессі пробив здалеку у самісінький кут, а потім Енцо Фернандесу вдався чудовий гол, який краще побачити.

Отож, свою долю на чемпіонаті світу Мессі та компанія будуть вирішувати у останньому турі матчем проти Польщі. Для 100% виходу у наступний етап збірній Аргентини потрібна перемога.

Аргентина – Мексика – 2:0
Голи: Мессі, 64, Фернандес, 87.