ЧС-2022. Впевнена перемога Франції над Австралією

Франція впевнено перемогла Австраію

Чемпіонат світу 2022 продовжує приносити радість глядачам результативними матчами.

У першому турі групи D Франція перемогла Австралію з рахунком 4:1. При цьому першими відзначились саме гравці Грема Арнольда. На 9-ій хвилині після стрімкої атаки гол забив Крейг Гудвін. Але австралійцям не вдалось втримати переможний результат навіть до перерви. Спочатку за Францію забив Рабіо, а згодом – Жиру.

У другому таймі підопічні Дешама продовжили атакувати. На 68-ій хвилині свій перший гол на турнірі забив Мбаппе, а ще за 3 хвилини другим голом відзначився Жиру. Отож, впевнена перемога чинного чемпіона світу над Австралією з рахунком 4:1.

Нагадаємо, що у іншому матчі першого туру групи D Данія та Туніс зіграли внічию – 0:0. Наступний поєдинок збірна Франції зіграє проти Данії, а Австралія – з Тунісом. Матчі заплановані на 26 листопада.