“Марсель” переміг, а Маліновського назвали росіянином

“Марсель” Руслана Маліновського у 23 турі Ліги 1 переміг “Клермонт” з рахунком 2:0.

Наприкінці першого тайму Руслан пробивав штрафний, після удару українця м’яч влучив у руку гравця суперника, і “Марсель” отримав право виконати пенальті. 11-метровий реалізував Санчес. А на 81 хвилині Алексіс записав у свій актив дубль.

Українець провів на полі всі 90 хвилин. За цей час виконав 26 передач, 4 рази пробивав по воротах, виконав 3 вдалих спроби дриблінгу, віддав гостру передачу та виграв 7 єдиноборств.

Вже після матчу у мережі з’явилось відео з коментаторами американського телеканалу BeinSportUSA. Вони назвали Маліновського росіянином, а після невдалого удару зі штрафного сказали, що гравець “майже відправив удар до Москви”.