“Манчестер Юнайтед” – володар Кубка ліги

У фіналі Кубка Футбольної ліги “Манчестер Юнайтед” переміг “Ньюкасл” з рахунком 2:0.

Вирішальну роль у фінальному поєдинку відіграла реалізація моментів. “Ньюкасл” має проблеми з цим компонентом протягом сезону, і наш поєдинок не став винятком.

“Червоні дияволи” забили двічі ще у першому таймі. На 33 хвилині Каземіро замкнув подачу зі штрафного, уникнувши положення поза грою. А ще через 6 хвилин м’яч після удару Рашфорда зачепив Ботман та перекинув його через голову Каріуса.

Команда тен Гага реалізувала у першому таймі майже всі свої моменти, а вже у другому більше діяла на контратаках. “Ньюкасл” же володів ініціативою, але забити бодай один гол команді не вдалось. Навіть після небезпечних атак МЮ виручав де Хеа.

Це перший трофей для Еріка тен Гага у складі “Манчестер Юнайтед”. Та й взагалі перший титул для клубу з 2017 року, коли “червоні дияволи” також перемогли у Кубку ліги та Лізі Європи.

Хто отримає медаль?

Кріштіану Роналду, який виступав за “Манчестер Юнайтед” до грудня минулого року, також має право на медаль Кубка ліги. Немає жодних правил, які б забороняли видати медаль португальцю, але це залишається на розсуд клуба.

Парадоксально, але один гравець “Ньюкасла” також має право на медаль переможця змагань. Мартін Дубравка на початку цього сезону виступав за “Манчестер Юнайтед” на правах оренди та був заграний у Кубку ліги. Саме тому сьогодні у воротах “Ньюкасла” стояв Каріус, а не 34-річний словак.