“Манчестер Юнайтед” не зміг обіграти “Лідс”

Зміна тренера пішла “Лідсу” на користь. Команда, яка не вигравала в АПЛ з 5 листопада і вже майже опустилась в зону вильоту, одразу після звільнення Джессі Марша змогла зупинити “Манчестер Юнайтед” і навіть розраховувала на перемогу.

Оновлений і заряджений “Лідс” пішов пресенгувати “МЮ” з перших секунд і одразу ж відкрив рахунок. Ньйонто в оточенні чотирьох захисників зміг пробити в самісінький кут воріт Де Хеа метрів з 20.

Цей м’яч змусив прокинутись “Манчестер Юнайтед” і команда пішла відіграватись. Більше за інших старався Гарначо, але його надмірне бажання кілька разів завадило холоднокровно розібратись із Мельє.

У другому таймі “Лідс” жодного разу не влучив по воротах, але на 48 хвилині рахунок вже був 2:0. Знову агресивний пресинг на половині поля “МЮ” призвів до різкої атаки і прострілу Саммервілла з гострого кута, який зрізав у свої ворота Варан.

Після цього тен Гаг вирішив освіжити атаку і це принесло свій результат. Рашфорд і Санчо за кілька хвилин зрівняли рахунок і врятували команду від поразки

АПЛ. Перенесений матч 8 туру

08.02.2023

“Манчестер Юнайтед” – “Лідс” – 2:2

Голи: Рашфорд, 62, Санчо, 70 – Ньйонто, 1, Варан, авт. 48

Огляд матчу “Манчестер Юнайтед” – “Лідс”:

23 тур АПЛ розпочнеться в суботу 11 лютого о 14:30 грою “Вест Гем” – “Челсі”, в якій має взяти участь Михайло Мудрик. Дивіться матч “Вест Гем” – “Челсі” та інші поєдинки чемпіонату Англії на Setanta Sports. Оформлюйте підписку і насолоджуйтесь футболом світового рівня за участю українців.