Топ-новини

“Маккабі” – “Зоря” 3:2. А як добре все починалось

Маккабі - Зоря

Перенесений матч третього туру ЛК “Маккабі” – “Зоря” завершився поразкою української команди (2:3).

“Зоря” знову провела непоганий матч проти “Маккабі”, але дитячі помилки в обороні і вбивча реалізація ізраїльтян призвели до другої поразки поспіль. Більше того, гра розвивалась за тим самим сценарієм, що і попередня зустріч цих команд, хіба що українцям вдалося забити на один гол більше.

Команди провели досить рівний перший тайм. “Маккабі” регулярно завантажував мʼяч у штрафний майданчик на Захаві, а “Зоря” намагалася відповідати дальніми ударами. Команди так і пішли б на перерву за рахунку 0:0, якби не шедевр від Захаві. Форвард прийняв мʼяч між двома захисниками, почекав, поки ті залишили його у спокої, і поклав парашутик за спину Турбаєвському.

Сталося це в компенсований до першого тайму час, а одразу по перерві рахунок став вже 2:0. Герой першого матчу Перец швидше за інших зреагував на рикошет, одним дотиком познущався над Турбаєвським і закотив мʼяч у порожні ворота.

Третій гол, який остаточно поховав “Зорю”, Перец забив після прострілу з флангу. Одразу після цього “Маккабі” сів в оборону і захищав переможний результат. Отримавши свободу дій, “Зоря” навіть двічі забила, але на підсумок матчу це впливу вже не мало.

Ліга конференцій. 3 тур

25 листопада

Група B

“Маккабі” (Тель-Авів) – “Зоря” – 3:2
Голи: Захаві, 45+2, Перец, 46, 60 – Герреро, 71, Горбач, 88

Дві поразки поспіль залишили “Зорю” на третьому місці групи В з 4 очками. Тепер луганці відстають від “Маккабі” на 5 очок, а від бельгійського “Гента” – на 6, і мають лише примарні шанси на вихід у плей-оф. Їм потрібно вигравати обидва останні матчі, та навіть це не гарантує повернення на друге місце.

Вже 30 листопада на “Зорю” чекає зустріч із “Гентом” у Бельгії, від результата якої і залежить майбутнє української команди в єврокубках.