“Ліверпуль” – “Реал” 2:5. Шоу помилок

“Реал” зробив вагому заявку на вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів, розгромивши “Ліверпуль” на “Енфілді” (5:2).

Вау! Просто вау! Це найбільш лаконічний опис емоцій, які викликав цей матч двох топ-клубів світового масштабу. Якщо не дивились гру, то ви просто зобов’язані подивитись її огляд.

“Ліверпуль”, який отримав заряд натхнення від рідних вболівальників, зі стартовим свистком побіг в атаку і за 15 хвилин відзначився двічі. Спочатку Нуньєс геніально п’ятою замкнув передачу Салаха, а потім сам єгиптянин запресингував Куртуа і змусив того помилитись.

У той момент здалося, що “Реал” поплив і скоро зможе попрощатись із Лігою чемпіонів. Проте, хоч мадридці і не стали грати краще, на перерву команди пішли вже за рівного рахунку. Перший гол Вінісіусу подарували захисники “Ліверпуля”, які тримали бразильця недостатньо щільно і дали пробити з меж штрафного майданчика, а другий – Аліссон, який підтримав флешмоб Куртуа і помилився на рівному місці.

В другому таймі від емоційної переваги “Ліверпуля” не залишилось і сліду. А “Реал” знову проявив захмарну ефективність, реалізувавши три з чотирьох своїх ударів, і гарантував собі перемогу ще за 20 хвилин до кінця матчу. Матчу, який починався з 0:2.

“Ліверпуль” вперше пропустив більше трьох м’ячів на “Енфілді” у міжнародних змаганнях. Тепер “червоним” доведеться забивати щонайменше 3 на “Бернабеу”, якщо вони ще вірять у свій вихід у чвертьфінал.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Перший матч

21.02.2023

“Ліверпуль” – “Реал” – 2:5

Голи: Нуньєс, 4, Салах, 14 – Вінісіус, 21, 36, Мілітан, 47, Бензема, 55, 67

Огляд матчу “Ліверпуль” – “Реал”

В паралельному матчі “Наполі” спокійно розібрався з “Айнтрахтом” в Німеччині (0:2). Матчі-відповіді у цих парах пройдуть 15 березня.