2023 Feb 22, 01:52 ДП
1 хвилин читання

“Наполі” продовжив свою переможну серію, впевнено обігравши дебютанта Ліги чемпіонів “Айнтрахт”.

Гості просто не помітили суперника за своїм бажанням оформити вихід у чвертьфінал вже сьогодні. “Наполі” виглядав на голову сильніше за “Айнтрахт”, і навіть рахунок 0:2 є замалим, щоб визначити різницю між командами.

Неаполітанці мали відкривати рахунок на 36 хвилині, та Кварацхелія не зміг переграти Траппа з “точки”. За кілька хвилин ситуацію виправив Осімхен, який в ході стрімкої контратаки дочекався прострілу на дальню стійку від Лосано і заніс м’яч у ворота.

В середині другого тайму капітан “Наполі” Ді Лоренцо скористався елегантною скидкою Хвічі і пробив під штангу. Могли гості забивати і більше, але Трапп зробив кілька яскравих сейвів і залишив “Айнтрахту” хоч якісь шанси на вихід у чвертьфінал свого першого плей-оф Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Перший матч

21.02.2023

“Айнтрахт” – “Наполі” – 0:2

Голи: Осімхен, 40, Ді Лоренцо, 65

Огляд матчу “Айнтрахт” – “Наполі”

В паралельному матчі “Ліверпуль” і “Реал” влаштували справжнє шоу, переможцями з якого вийшли мадридці (5:2). Матчі-відповіді у цих парах пройдуть 15 березня.