“Лейпциг” здобув Кубок Німеччини

Лейпциг - переможець Кубка Німеччини

3 червня РБ “Лейпциг” переміг “Айнтрахт” у фіналі Кубка Німеччини з рахунком 2:0 та здобув трофей.

“Лейпциг” – “Айнтрахт”

Поєдинок видався досить цікавим та проходив на зустрічних курсах. У першому таймі обидві команди мали небезпечні нагоди, аби відзначитись, але зробити цього не вийшло.

Голи прийшли вже у другій половині зустрічі. На 71 хвилині Нкунку наважився на удар і м’яч завдяки рикошету від захисника залетів у ворота. А на 85 хвилині Нкунку вже асистував на Собослая, який зробив рахунок 2:0.

“Лейпциг” вдруге поспіль здобув перемогу у Кубку Німеччини. Загалом “бики” грали у фіналі чотири рази, проте попередні спроби здобути трофей виявились невдалими.