ЛЧ. “Реал” переміг “Челсі”, “Наполі” поступився в Мілані

12 квітня пройшли ще два чвертьфінали Ліги чемпіонів. “Реал” приймав “Челсі”, а “Наполі” завітав у гості до “Мілана”.

“Реал” – “Челсі” – 2:0

Матч “Реал” – “Челсі був однією з останніх можливостей врятувати сезон для команди Михайла Мудрика. Лондонці вийшли на поле, заряджені саме цією метою, і в першій же атаці могли відкривати рахунок – Фелікс втік віч-на-віч з Куртуа зі своєї половини поля, але голкіпер впорався з його ударом.

“Реал” одразу зрозумів, що жартувати з цим суперником не варто, і почав поступово душити його. Мадридці контролювали гру, дозволяючи гравцям “Челсі” іноді вилітати у швидкі атаки, але той сейв Куртуа на другій хвилині залишився ледь не єдиним помітним за всі 90 хвилин.

А от Кепі довелося працювати з першої і до останньої хвилини. Та іноді навіть його геройств не було достатньо, як у випадку з першим голом. Іспанець впорався з ударом Вінісіуса з кількох метрів, але першим на добиванні був Бензема.

Після перерви “Реал” добив суперника, хоча причиною цього стали тренерські рішення саме Френка Лемпарда. На 55 хвилині керманич “синіх” поміняв Кулібалі на Кукурелью, і невдовзі помилка іспанця змусила Чілвелла зривати потенційно гольову атаку ціною вилучення.

За 15 хвилин “Реал” вдало розіграв зайвого гравця і Асенсіо майже без супротиву пробив з лінії штрафного майданчика. Чому майже? Бо Кукурелья знову не встиг заблокувати удар, але хоча б затуляв огляд Асенсіо своєю зачіскою.

Господарі могли забивати й більше, але гостям вдалося втримати більш-менш пристойний результат. 2:0 у матчі “Реал” – “Челсі”, і вогник інтриги ще жевріє у цьому протистоянні.

“Мілан” – “Наполі” – 1:0

В паралельному матчі “Мілан” приймав “Наполі” і ледь не повторив трюк двотижневої давнини. Як і тоді, неаполітанці чимало атакували, але без Осімхена не змогли реалізувати жодного зі своїх моментів. Натомість “россонері” забили першим ударом у площину – Браім Діас втік від двох суперників, протягнув м’яч метрів 50 і, здавалось, невдало обігрався з партнером, але м’яч потрапив до вільного Беннасера і той потужно пробив в один дотик.

В другому таймі ключовий півзахисник “Наполі” Замбо-Ангісса нарвався на безглузде вилучення (2 жовтих картки за 4 хвилини) і підставив команду не тільки в цьому поєдинку, а й у всьому протистоянні. Він точно пропустить матч-відповідь, а участь у грі травмованих Осімхена і Сімеоне досі під великим питанням. Лучано Спаллетті може радувати тільки той факт, що команда за таких умов програла лише 0:1. Але як неаполітанці збираються відіграватись за тиждень – велике питання.

Ліга чемпіонів, чвертьфінал

Реал” – “Челсі” – 2:0
Голи: Бензема, 21, Асенсіо, 74

Голи: Беннасер, 40

Матчі-відповіді у цих парах пройдуть у вівторок 18 квітня. Переможець італійського чвертьфіналу зустрінеться з сильнішим у парі “Бенфіка” – “Інтер”, а “Реал” і “Челсі” боротимуться за право зіграти, найімовірніше, з “Манчестер Сіті”.