Кваліфікація Євро-2024. Іспанія програла Шотландії, Хорватія здолала Туреччину

Іспанія програла Шотландії

28 березня відбулись останні матчі відбору на Євро-2024 у поточному вікні для ігор збірних. У центральних матчах дня Шотландія зіграла з Іспанією, а Хорватія – з Туреччиною.

Шотландія – Іспанія

Команда Стіва Кларка змогла знайти протиотруту проти збірної Іспанії. Багато в чому допоміг швидкий гол. Вже на 7 хвилині шотландці провели атаку, яка завершилась голом Мактомінея. Визначальною стала помилка Порро, який підковзнувся та втратив м’яч на фланзі.

Іспанці продовжили грати у своєму стилі з великим відсотком володіння м’ячем, але компактна та дисциплінована гра шотландців в обороні не дозволила забити бодай гол. Команда де ла Фуенте мала моменти, але навіть коли здавалось, що м’яч залетить у ворота, британців рятувала поперечка.

А ось Шотландія свої моменти реалізувала набагато краще. На початку другого тайму Тірні двічі обіграв Карвахаля на фланзі та отримав вільний простір. Простріл у штрафний майданчик і Мактоміней оформлює дубль та робить рахунок 2:0.

Туреччина – Хорватія

У перші хвилини матчу саме господарі могли неодноразово відкривати рахунок у зустрічі. Спочатку Ундер опинився з м’ячем на куті штрафного та пробив, Хорватію врятував Ливакович. Вже за декілька хвилин голкіпер виконав ще один чудовий сейв після удару Актюркоглу.

Але забила збірна Хорватії. На 20 хвилині гості перепасовувались у штрафному суперника, що завершилось ударом Ковачича у дальній кут воріт. Ще наприкінці першого тайму рахунок став 2:0. Гюнок спершу відбив удар Пашалича після стрімкої атаки хорватів, але на добиванні знову був Ковачич.