Кваліфікація Євро-2024. Іспанія розбила Норвегію, Хорватія і Вельс зіграли внічию

Іспанія перемогла Норвегію

25 березня відбулись чергові матчі відбору на Євро-2024. В центральних поєдинках дня Іспанія зіграла з Норвегією, а Хорватія з Вельсом.

Іспанія – Норвегія

Головною зіркою матчу між Іспанією та Норвегією став 32-річний дебютант “Фурії Рохи” Хоселу. Форвард “Еспаньйола” вийшов на 81 хвилині матчу, а на 84-ій та 85-ій оформив дубль. Спочатку Хоселу забив головою після подачі з флангу, а згодом вдало зіграв на добиванні. Казковий дебют для 32-річного футболіста.

Що ж до матчу, то Іспанія вийшла вперед досить швидко. На 13 хвилині Бальде виконав простріл вглиб штрафного майданчика, а там ногу підставив Ольмо та відкрив рахунок у матчі.

Попри поразку 0:3 Норвегія до виходу Хоселу мала чимало шансів, щоб зрівняти рахунок. Кепа декілька разів відверто рятував свою команду від пропущеного голу. Але все ж Іспанія здобула три очки.

Хорватія – Вельс

Хорватія з перших хвилин почала тиснути на суперника та створювати моменти. За перші 15 хвилин Ворду вже тричі довелось вступати у гру. Але гол все ж прийшов на 28 хвилині. Крамарич у контратаці сильно пробив з лінії штрафного майданчику та забив у самісінький кут.

Підопічні Златко Далича протягом матчу мали моменти, аби подвоїти свою перевагу у рахунку, але змарнували їх. За що у підсумку і поплатились. Вже у компенсований до другого тайму час Натан Броудгед замкнув передачу на дальній стійці та вирвав для Вельсу нічию.