Клубний чемпіонат світу: “Манчестер Сіті” розгромив “Ураву”

Ковачич святкує гол у ворота Урави

Відбувся перший півфінальний поєдинок Клубного чемпіонату світу, де “Манчестер Сіті” переміг “Ураву”.

“Урава” – “Манчестер Сіті”

Якщо для “містян” це був перший поєдинок на турнірі, то “Урава” вже встигла обіграти мексиканський “Леон” на попередній стадії з рахунком 1:0.

Як і очікувалось, “Манчестер Сіті” не дав жодного шансу своєму японському супернику. За весь поєдинок “Урава” не завдала жодного удару у площину воріт “містян”, лише двічі пробивши у гравців суперника. Натомість команда Гвардіоли пробила цілих 25 разів, 9 разів в площину та володіла м’ячем 75% часу.

Це й не дивно, адже тренерський штаб британців виставив на матч склад, наближений до основи, хоч і без головного бомбардира Ерлінга Голанда. Проте першого голу довелось чекати майже цілий тайм. На 45+1 хвилині Хейбротен зрізав м’яч у власні ворота після прострілу Нуреша.

У другому таймі підопічні Гварділоли забили ще двічі. Спершу Вокер чудовою передачею вивів Ковачича віч-на-віч з голкіпером суперника, а той впевнено реалізував момент. А згодом Бернарду Сілва вдало зіграв на добиванні.

Отож, “Манчестер Сіті” зіграє з “Флуміненсе” у фіналі Клубного чемпіонату світу. А “Урава” зійдеться з “Аль-Ахлі” у матчі за 3 місце.

Коли відбудеться фінал

Фінальний поєдинок Клубного чемпіонату світу “Флуміненсе” – “Манчестер Сіті” відбудеться 22 грудня у місті Джидда, що у Саудівській Аравії. Початок матчу запланований на 20:00. Того ж дня о 16:30 розпочнеться матч за третє місце серед команд, які поступились у півфіналі – “Урава” – “Аль-Ахлі”.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.