“Аль-Ахлі” та “Урава” вийшли у півфінал Клубного чемпіонату світу

Аль-Ахлі вийшов у півфінал клубного чс

У півфінал Клубного чемпіонату світу пробились найкращі команди Африки та Азії. Вони стануть суперниками “Флуміненсе” і “Ман Сіті” відповідно.

“Леон” – “Урава Редc” – 0:1

Перший чвертьфінал Клубного чемпіонату світу-2023 вийшов не надто насиченим на події. “Леон” і “Урава” провели досить напружений поєдинок, а долю путівки у півфінал вирішив єдиний гол наприкінці другого тайму.

Обидві команди мали свої моменти, але “Урава” атакувала гостріше і заслужено вирвала перемогу. На 78-й хвилині гвінеєць Жозе Канте вдало зіграв на підбиранні, віддав передачу на вільного Схалка, а той встиг проштовхнути мʼяч повз голкіпера “Леона” Кота.

У мексиканців було ще 12 хвилин (а з компенсованим часом – усі 20), щоб врятувати цей матч, проте їм не вдалося створити абсолютно нічого. Натомість Схалк заробив другу жовту для захисника “Леона” Тесільо і міг оформляти хет-трик. В підсумку, 1:0 і “Урава Редс” у півфіналі.

“Аль-Ахлі” – “Аль-Іттіхад” – 3:1

Другий чвертьфінал виявився значно цікавішим. “Аль-Іттіхад”, який у попередньому раунді здолав “Окленд Сіті”, добряче повозив єгипетський “Аль-Ахлі”, але не зміг конвертувати свою перевагу в рахунок на табло. Переможець африканської Ліги чемпіонів показав вражаючу реалізацію і відправив додому команду з Бензема, Канте і Фабіньо.

“Аль-Іттіхад” мав відкривати рахунок вже на 5-й хвилині. Автор першого голу цього турніру Ромаріньо майже без перешкод пробивав метрів з 10 і влучив у голкіпера єгиптян Ель-Шенаві. Воротар “Аль-Ахлі” взагалі став головним героєм першого тайму, витягнувши ще й пенальті від Бензема. Але до цього був ще один удар з точки – Маалуп покарав саудитів за безглузду гру рукою у власному штрафному майданчику.

Другий тайм “Аль-Іттіхад” розпочав дуже активно, сподіваючись відігратися, але дуже швидко отримав два голи у свої ворота і заспокоївся. Мʼяч Бензема у компенсований час чемпіону Саудівської Аравії не дуже допоміг, а от самого Каріма вивів на друге місце у списку бомбардирів Клубних чемпіонатів світу. Тепер у француза 6 голів (як і у Гарета Бейла), а більше забив тільки Кріштіану Роналду (7).

Вилучення: Модест, 90 (“Аль-Ахлі”)

Таким чином, сформувались півфінали Клубного чемпіонату світу-2023. “Урава” вийшла на “Манчестер Сіті”, а бразильський “Флуміненсе” отримав у суперники єгипетський “Аль-Ахлі”.

Півфінал Клубного чемпіонату світу

18 грудня

20:00. “Флуміненсе” (Бразилія) – “Аль-Ахлі” (Єгипет)

19 грудня

20:00. “Урава Редc” (Японія) – “Манчестер Сіті” (Англія)

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.