“Аль-Іттіхад” виграв матч-відкриття клубного чемпіонату світу

Аль-Іттіхад вийшов у чвертьфінал клубного чемпіонату світу

В Саудівській Аравії стартував клубний чемпіонат світу – “Аль-Іттіхад” розгромив “Окленд Сіті” (3:0) і пробився у чвертьфінал турніру.

“Аль-Іттіхад”, кольори якого захищають Бензема, Канте і Фабіньо, буквально втоптав у газон нещасний “Окленд Сіті”. “Гостинність” аравійців з перших хвилин почала проявлятись атаками на ворота суперника. Голкіпер новозеландців у першому таймі не вимикався з гри ні на хвилину і, в підсумку, лише півгодини протримав свої ворота на замку.

Першим відзначився Ромаріньо, якому в ході стрімкої атаки викотили мʼяч під удар на лінію штрафного майданчика. Не пройшло і 5 хвилин, як НʼГоло Канте з тієї ж точки потужно пробив, зігравши на підбиранні. І не кажіть, що не сумували за цією неповторною усмішкою. Закінчив побиття “Окленда” Карім Бензема, якому партнер віддав вже на порожні ворота.

Після такої кінцівки першого тайму на другий можна було вже не виходити. В принципі, команди повернулись на поле саме з таким вайбом. “Аль-Іттіхад” за інерцією продовжував атакувати, хоч і не так гостро, а “Окленду” банально не вистачило класу, щоб дати бій супернику. Переможець Ліги чемпіонів Океанії вилітає, а чемпіон Саудівської Аравії йде далі.

Клубний чемпіонат світу. 1/8 фіналу

12.12.2023

“Аль-Іттіхад” – “Окленд Сіті” – 3:0
Голи: Ромаріньо, 29, Канте, 34, Бензема, 40

Клубний чемпіонат світу “Аль-Іттіхад” продовжить чвертьфіналом проти єгипетського “Аль-Ахлі”. Переможець цієї пари у півфіналі зустрінеться з “Флуміненсе”.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.