Шедевральний гол Роналду приніс “Аль-Насру” вольову перемогу

Гол Роналду допоміг “Аль-Насру” обіграти “Аль-Шабаб” і залишитись у чемпіонській гонці.

“Аль-Наср” – “Аль-Шабаб”

Попри всі чутки про трансфер, Кріштіану Роналду провів черговий якісний матч за “Аль-Наср” і приніс своїй команді вольову перемогу. В середині другого тайму португалець наважився на удар з-за меж штрафного майданчика і красиво обвів голкіпера, зробивши рахунок 3:2.

Перший тайм склався не дуже оптимістично для “Аль-Насра”. Команда домінувала, створювала більш гострі моменти, а потім несподівано привезла собі необов’язковий пенальті за гру рукою. Аргентинець Крістіан Гуанка  реалізував удар з точки, а за 5 хвилин до перерви ще й забив з гри.

“Аль-Наср” встиг відіграти один м’яч ще у першому таймі – Роналду (!) запресингував суперника біля лицьової лінії, той помилився і партнери португальця швидко доставили м’яч на вільного Таліску. Одразу після перерви господарі додали і змели суперника з поля, швидко забивши 2 голи. Спочатку Гаріб відгукнувся на простріл у воротарський майданчик, а вирішальний м’яч записав на свій рахунок саме Кріштіану.

Гол Роналду видався не тільки красивим, а й важливим. Він приніс команді 3 очки і можливість залишатися в чемпіонській гонці перед останніми двома турами.

Огляд матчу “Аль-Наср” – “Аль-Шабаб”

Попереду у “Аль-Насра” ще матчі проти середняків чемпіонату. До лідера Про Ліги “Аль-Іттіхада” всього 3 очки, але за особистими зустрічами команда Роналду поступається супернику, тому шанси на чемпіонство виглядають примарними. Зважаючи на виліт з Кубка Саудівської Аравії, сезон для “Аль-Насра” можна вважати провальним.

В гонці бомбардирів португалець з 14 голами займає 5 місце. До найкращого бомбардира чемпіонату, Абдерразака Хамдалли з “Аль-Іттіхада”, 6 голів.