“Аль-Наср” вилетів з Кубка Саудівської Аравії, Роналду не забиває 3 матчі

АЛь-Наср вилетів з Кубка Саудівської Аравії

Кріштіану Роналду не допоміг “Аль-Насру” пробитись у фінал Кубка Саудівської Аравії.

“Аль-Наср” – “Аль-Вахда”

У півфіналі турніру “Аль-Наср” зустрівся з “Аль-Вахдою”. Єдиний м’яч у зустрічі на 21 хвилині забив французький екснападник “Црвени Звезди” Жан-Давід Богель. При цьому суперник “Аль-Насра” грав у меншості більшість другого тайму. Аль-Фахіт отримав червону картку на 53 хвилині.

Врятувати свою команду наприкінці матчу міг Кріштіану. На 82 хвилині португальський нападник отримав м’яч у центрі штрафного майданчику, але його удар взяла на себе поперечка. У підсумку – поразка 0:1.

Як справи у Роналду?

Всього у Саудівській Аравії португалець провів вже 14 поєдинків. За цей час нападник забив 11 голів та віддав 2 результативні передачі. Проте Роналду не відзначається результативними діями вже у трьох матчах поспіль. В усіх цих поєдинках “Аль-Наср” не перемагав та навіть не забивав: 2 поразки та нічия.