“Флуміненсе” – перший фіналіст Клубного чемпіонату світу

Флуміненсе - Аль-Ахлі у боротьбі за м'яч

Відбувся перший півфінальний поєдинок Клубного чемпіонату світу, де “Флуміненсе” переміг “Аль-Ахлі”.

“Флуміненсе” – “Аль-Ахлі”

Переможець Копа Лібертадорес розпочав свій шлях на турнірі вже зі стадії півфіналу. Натомість “Аль-Ахлі” вже встиг пройти на своєму шляху зірковий “Аль-Іттіхад” з Саудівської Аравії.

“Флуміненсе” володів м’ячем, але у першому таймі практично нічого не створив. Можна пригадати удар Аріаса з кута штрафного у стійку після атаки, яку розігнав Марсело. Натомість команда з Єгипту створила кілька небезпечних нагод після стандартів та на контратаках, але так і не змогла відзначитись.

У другому таймі команда з Бразилії наростила темпи і почала активніше атакувати. На 67 хвилині Марсело заробив пенальті, а Аріас реалізував його. Одразу ж зрівняти рахунок міг Персі Тау, але його удар головою прийшов прямо в руки голкіперу. У підсумку наприкінці матчу Кеннеді подвоїв перевагу своєї команди та забезпечив їй вихід у фінал.

Клубний чемпіонат світу. Півфінал

18.12.2023

Флуміненсе” – “Аль-Ахлі” – 2:0
Голи: Аріас, 71 (пен.), Кеннеді, 90

Другий півфінальний поєдинок “Урава Редс” – “Манчестер Сіті” відбудеться сьогодні, 19 грудня. Початок – о 20:00.

Коли відбудеться фінал

Фінальний поєдинок Клубного чемпіонату світу відбудеться 22 грудня у місті Джидда, що у Саудівській Аравії. Початок матчу запланований на 20:00. Того ж дня о 16:30 розпочнеться матч за третє місце серед команд, які поступились у півфіналі.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.