Кубок Англії. МЮ пройшов “Редінг”, “Тоттенгем” здолав “Престон”

28 січня відбулось 11 поєдинків 1/16 Кубка Англії. “Манчестер Юнайтед”, “Тоттенгем”, “Лідс”, “Лестер” та інші пройшли далі.

“Манчестер Юнайтед” зустрічався з “Редінгом” та здобув перемогу з рахунком 3:1. Гол Рашфорда у першому таймі скасували, але за перші 15 хвилин другого Каземіро оформив дубль. Спочатку чудово перекинув голкіпера, а потім здалеку пробив у кут воріт.

Пізніше Каземіро заробив червону картку для Енді Керролла, той грубо сфолив проти хавбека МЮ. А вже у наступній атаці Фред зробив рахунок 3:0, елегантно п’ятою переправивши м’яч у ворота. У меншості “Редінг” навіть вдався гол престижу, але не більше.

“Тоттенгем” також дуже впевнено здолав “Престон”. Як і МЮ, “шпори” відклали все на другий тайм. На 50 хвилині Сон відкрив рахунок красивим дальнім ударом, а ще через 20 хвилин оформив дубль. Крапку поставив Арно Данджума, який нещодавно перейшов у “Тоттенгем” з “Вільярреалу”.

Нагадаємо, днем раніше “Манчестер Сіті” переміг “Арсенал”, а сьогодні відбудуться ще 3 поєдинки, зокрема “Брайтон” – “Ліверпуль”. Матчі Кубка Англії дивіться на Setanta Sports.