Кубок Англії. “Манчестер Юнайтед” пройшов “Брайтон” по пенальті

Брайтон - Манчестер Юнайтед

Кубок Англії вийшов на фінішну пряму, 23 квітня відбувся другий півфінальний поєдинок. “Манчестер Юнайтед” та “Брайтон” зіграли внічию 0:0, фіналіст визначився у серії пенальті.

“Брайтон” – “Манчестер Юнайтед”

“Манчестер Юнайтед” в більшості віддав м’яч під контроль команді Де Дзербі та намагався діяти швидко в атаці. У першому таймі більше моментів мав “Брайтон”, “червоні дияволи” відповіли вже у компенсований час, але цього було мало для забитих голів.

У другому таймі команди теж не вразили атакувальними діями. Це й не дивно, адже на кону стояв вихід у фінал Кубка Англії. Тому матч перейшов у серію післяматчевих пенальті. Команди виконали по 6 влучних ударів, а ось хавбек “Брайтона” Соллі Марч на сьомому ударі пробив вище. Лінделеф вирішальним пострілом в дев’ятку вивів МЮ у фінал Кубка Англії.

Кубок Англії, півфінал

“Брайтон” – “Манчестер Юнайтед” – 0:0 (6:7 пен.)

Фінал Кубка Англії

У фіналі Кубка Англії “Манчестер Юнайтед” зустрінеться з “Манчестер Сіті”, який днем раніше пройшов “Шеффілд” з рахунком 3:0. Фінальний поєдинок відбудеться 3 червня на “Вемблі” початок матчу – о 17:00. Цей поєдинок у прямому етері можна буде переглянути на OTT-платформі Setanta Sports.