Кубок Англії. “Лідс” розтрощив “Кардіфф” у матчі з 7 голами

У переграванні 1/32 Кубка Англії “Лідс” переміг “Кардіфф” з Чемпіоншипу з рахунком 5:2.

Перший поєдинок між командами завершився внічию 2:2. У другому поєдинку “Лідс” не став відкладати справу на потім та відкрив рахунок вже на першій хвилині – відзначився 19-річний Вілфрід Ньйонто.

Ще у першому таймі рахунок став 3:0 на користь команди Прем’єр-ліги. Ньйонто відзначився дублем, а між цими голами забив ще й Родріго. Наприкінці тайму “Кардіфф” забив, але гол не зарахували через офсайд.

До 76 хвилини Патрік Бемфорд, який вийшов на поле у другому таймі, також оформив дубль та зробив рахунок 5:0. “Кардіфф” зміг відповісти двома голами Каллума Робінсона. 5:2 і “Лідс” проходить у 1/16 фіналу.