Кубок Англії. “Арсенал” розгромив “Оксфорд” і вийшов на “Манчестер Сіті”

Лондонський “Арсенал” впевнено розібрався з “Оксфордом” і вийшов до 1/16 фіналу Кубка Англії.

“Арсенал” хотів малою кров’ю вийти у наступний раунд Кубка Англії, але “Оксфорд” з Ліги 1 дав справжній бій, тому підопічним Артети довелося вмикатись на повну потужність.

Перший тайм вийшов досить спокійним в плані небезпеки, адже команди грали майже без воріт і жодного разу не влучили в площину. Після перерви ситуація почала виглядати загрозливою для “Арсенала”, аж тут на допомогу прийшов стандарт – Ель-Нені відгукнувся на подачу зі штрафного та проштовхнув м’яч у сітку з кількох метрів.

Далі “каноніри” отримали більше простору, яким двічі скористався Нкетіа. Форвард втікав за спини захисникам “Оксфорда” і без особливих проблем перегравав голкіпера. 3:0 і “Арсенал” крокує далі. Олександр Зінченко вийшов на поле на 61 хвилині матчу, після чого і розгорнулися всі найважливіші події.

Кубок Англії. 1/32 фіналу

09.01.2023

“Оксфорд Юнайтед” – “Арсенал”

Голи: Ель-Нені, 63, Нкетіа, 70, 76

Наступним суперником “Арсенала” стане “Манчестер Сіті”, який днем раніше знищив “Челсі”. Матч відбудеться 28 січня в Манчестері.

Кубок Англії. 1/16 фіналу

Жеребкування наступного раунду Кубка Англії вже відбулось. Представники АПЛ отримали собі таких суперників.