ЛЄ. “Ювентус” і МЮ вийшли у чвертьфінал, “Арсенал“ вилетів

У четвер 16 березня пройшли матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи, за підсумками яких визначились чвертьфіналісти турніру.

Найбільшою сенсацією став виліт лондонського “Арсенала”. Команда Олександра Зінченка знову не змогла обіграти “Спортінг” (1:1), пропустивши гол із центра поля, а в серії пенальті вирішальним став промах Габріеля Мартінеллі.

Один із лідерів Бундесліги ”Уніон” розгромно програв представнику чемпіонату Бельгії “Юніону” (0:3), а “Шахтар” несподівано багато пропустив від “Феєнорда” (1:7), про що ми вже писали більш детально.

В інших парах з інтригою не склалося. “Манчестер Юнайтед” вдруге обіграв “Бетіс” (1:0), “Ювентус” і “Баєр” не залишили шансів “Фрайбургу” і “Ференцварошу” відповідно (2:0), а “Рома” втримала нульову нічию після домашньої перемоги над “Реалом Сосьєдадом”.

Тільки “Фенербахче” і “Севілья” тримали вболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Стамбульці змогли відіграти один м’яч після поразки 0:2 в Іспанії і до останнього штурмували ворота Марко Дмитровича. Та їхніх зусиль виявилось недостатньо, і королева ЛЄ вийшла у чвертьфінал.

Ліга Європи, 1/8 фіналу, матчі-відповіді

16.03.2023

“Арсенал” – “Спортінг” – 1:1, по пен. 3:5 (загальний рахунок – 3:3)
Голи: Джака, 19  – Гонсалвеш, 62

“Реал Сосьєдад” – “Рома” – 0:0 (загальний рахунок – 0:2)

“Юніон” – “Уніон” Берлін – 3:0 (загальний рахунок – 6:3)
Гол: Теума, 18, Амані, 63, Лапуссен, 90+4

“Ференцварош” – Баєр – 0:2 (загальний рахунок – 0:4)
Голи: Діабі, 3, Адлі, 81

“Бетіс” – Манчестер Юнайтед – 0:1 (загальний рахунок – 1:5)
Гол: Рашфорд, 56

“Фрайбург” – Ювентус – 0:2 (загальний рахунок – 0:3)
Гол: Влахович, 45, К’єза, 90+5

“Фенербахче”“Севілья” – 1:0 (загальний рахунок – 1:2)
Гол: Валенсія, пен. 41

“Феєнорд” – “Шахтар” – 7:1 (загальний рахунок – 8:2)
Голи: Хіменес, 9, Кокджу, 24, 38, Ідріссі, 49, 60, Джаханбакш, 64, Даніло, 68 – Келсі, 87

Жеребкування 1/4 фіналу Ліги Європи відбудеться сьогодні о 14:00 у швейцарському Ньоні.