Результати Євро-2023 U-21
2023 Jun 25, 14:04 ПП
2 хвилин читання

24 червня відбулись поєдинки другого туру Євро-2023 U21 у групах A та B. Іспанія перемогла Хорватію 1:0, Нідерланди та Португалія зіграли внічию 1:1.

Іспанія U21 – Хорватія U21

Перші хвилини зустрічі практично не залишили питань щодо переможця цього протистояння. Вже на старті матчу Іспанія провела швидку флангову атаку, яка завершилась прострілом Гомеса та голом Руїса. Цей м’яч виглядав настільки простим, що сумніватись у перемозі іспанців майже не доводилось.

Іспанія продовжила контролювати гру та регулярно створювала моменти, проте часто підводила реалізація, а подекуди хорватів рятував голкіпер. У другому таймі малюнок гри особливо не змінився. “Картаті” стали дещо активнішими, але цього не вистачило, аби зрівняти рахунок. У підсумку мінімальна перемога Іспанії, яка достроково вивела Україну у чвертьфінал Євро-2023.

Португалія U21 – Нідерланди U21

Нідерланди повністю володіли ініціативою у матчі з Португалією і багато часу проводили у позиційних атаках біля штрафного майданчику суперника та навіть забили з офсайду. Проте перший легальний гол забили саме португальці. На 20 хвилині після довгої передачі вперед Нету прострілив на Алмейду і той відкрив рахунок у матчі.

Після пропущеного голу нідерландці продовжили нагнітати ситуацію біля воріт суперника, але тривалий час на лінії воріт чудово діяв Бяй. Помаранчеві змогли зрівняти рахунок лише на 78 хвилині після подачі з кутового. Відзначився Броббі. У підсумку нічия, яка залишає шанси на вихід у чвертьфінал усім командам квартету.

Промокод на підписку Setanta Sports

Ловіть літні промокоди на знижку від Setanta Sports! З промокодом SUM30 ви отримаєте знижку у 30% на місячну підписку на OTT-платформу setantasports.com. А з промокодом SUM40 – 40% на 2 місяці. Пропозиція доступна до 30 червня як для нових, так і для активних користувачів.