АПЛ. “Тоттенгем” переміг “Сіті”, Кейн забив рекордний гол

У неділю, 5 лютого, відбулось 2 поєдинки АПЛ: “Ноттінгем” мінімально переміг “Лідс” (1:0), “Сіті” програв “Тоттенгему” (0:1).

У центральному матчі туру “Тоттенгем” приймав “Манчестер Сіті”. Команда Гвардіоли мала можливість скоротити відставання від “Арсенала” після поразки “канонірів” “Евертону”.

Вже на 15 хвилині “Тоттенгем” скористався помилкою гравців “Сіті”, і Кейн відкрив рахунок у матчі. Для нападника цей гол був історичним. Кейн став найкращим бомбардиром в історії “шпор” з 267 голами, обійшовши Джиммі Грівза.

“Сіті” було важко створювати моменти у матчі. Можна пригадати удар Мареза в поперечку наприкінці першого тайму, але забити команді Гвардіоли так і не вдалось.

У іншому поєдинку “Ноттінгем” переміг “Лідс” також з рахунком 1:0. Єдиний гол на 14 хвилині сильним ударом в кут забив Бреннан Джонсон.