АПЛ. Мудрик зробив асист, “Ліверпуль” програв “Борнмуту”

12 березня відбулось 6 матчів АПЛ. “Борнмут” мінімально переміг “Ліверпуль”, “Челсі” з Мудриком здолав “Лестер – 3:1.

Михайло Мудрик після кількох матчів на лаві запасних знову вийшов у стартовому складі “Челсі” на матч з “Лестером”. “Сині” забили перший м’яч вже на 11 хвилині. Чілвелл зловив м’яч на ногу після подачі з флангу та пробив у ближній кут. “Лестер” зрівняв рахунок на 39-ій – Дака вдався чудовий удар з-за меж штрафного майданчика. “Челсі” знову вийшов вперед ще у першому таймі – Гаверц уникнув офсайда та перекинув голкіпера.

У другому таймі забив Мудрик. Українець вийшов віч-на-віч з голкіпером та переграв його, але арбітр скасував гол через офсайд. Але Михайло не пішов з поля без результативних дій. На 78-ій Мудрик скинув головою на Ковачича, який зробив рахунок 3:1.

“Ліверпуль” мав моменти у поєдинку з “Борнмутом”, але “вишень” рятував голкіпер, положення поза грою та Лерма, який вибив м’яч головою з лінії воріт. А ось “Борнмут” реалізував свою нагоду – Біллінг забив після стрімкої атаки.

У другому таймі команда Клоппа продовжила атакувати та на 68 хвилині заробила право виконати пенальті. До м’яча підійшов Салах, пробив дуже сильно, але повз ворота “Борнмута”.