Бундесліга. “Баварія” пішла у відрив

“Баварія” яскраво перемогла “Аугсбург” (5:3), а “Боруссія” Д втратила очки в Рурському дербі (2:2).

“Баварія” – “Аугсбург” – 5:3

Баварські команди провели досить насичений матч, забивши на двох аж 8 голів. Причиною цьому став швидкий гол “Аугсбурга”, який змусив “Баварію” серйозно взятися за справу.

Через ротацію та проблеми зі здоров’ям мюнхенці не могли розраховувати одразу на трьох основних гравців атаки (Чупо-Мотінга, Мюллера і Комана), але за них всю роботу зробили захисники, які забили 4 з 5 голів своєї команди.

Першим відзначився Канселу, пробивши з гострого кута під дальню стійку. Далі два ефектних акробатичних м’ячі поклав Павар, ніби вибачаючись за свою незграбну гру під час голу суперника. Ще в першому таймі Сане вдало зіграв на добиванні, а після перерви Девіс замкнув передачу Канселу.

На цьому фоні “Аугсбург” ніби і не виглядав безнадійно, але і шансів на очки особливих не мав. Його голи ніби і давали промінчик надії на інтригу, та “Баварія” просто була на голову сильнішою цього вечора.

“Шальке” – “Боруссія” Д – 2:2

Дортмундська “Боруссія” свій матч не виграла і відпустила “Баварію вперед на 2 очки. “Жовто-чорні” за всіма показниками майже вдвічі перевершили “Шальке”, але втримати переможний рахунок не змогли.

Свою тотальну перевагу в першому таймі “Боруссія” реалізувала тільки перед самою перервою. Ніко Шлоттербек наважився на дальній удар і не дарма. Другий тайм почався голом у відповідь від “Шальке”. Тепер Шлоттербек вже не добіг за Міхаелем Фраєм і дав йому прострілити з флангу, а Бюльтер бив з трьох метрів у порожні ворота.

Ще один дальній постріл, цього разу від Геррейру, відновив перевагу дортмундців. Та і на це у господарів знайшлася відповідь у вигляді удару головою Карамана. Після цього реальних шансів на перемогу було більше вже у “Шальке”, тому нічия в дербі дещо розчарувала обох суперників.

Бундесліга. 24 тур

11.03.2023

• “Баварія” – “Аугсбург” – 5:3

Голи: Канселу, 15, Павар, 19, 35, Сане, 45, Девіс, 74 – Беріша, 2, пен. 60, Кардона, 90+3

Голи: Нганкам, пан. 18 – Ажорк, 57

В неділю 12 березня відбудуться ще три матчі 24 туру Бундесліги: “Фрайбург” – “Гоффенгайм”, “Вердер” – “Баєр” і “Вольфсбург” – “Уніон”. В прямому етері ці поєдинки дивіться на Setanta Sports.

Оформлюйте підписку на ОТТ-платформі setantasports.com, щоб не пропустити жодного матчу чемпіонату Німеччини. А з промокодом MAD2023 ви отримаєте ще один місяць підписки у подарунок.