АПЛ. МЮ втратив очки, “Арсенал” переміг “Фулгем”

12 березня відбулись 4 поєдинки АПЛ. “Манчестер Юнайтед” в меншості зіграв внічию із “Саутгемптоном”, “Арсенал” впевнено здолав “Фулгем”.

Найголовніша подія матчу “Манчестер Юнайтед” – “Саутгемптон” відбулась у середині першого тайму. Каземіро небезпечно сфолив в центрі поля і після перегляду VAR арбітр показав півзахиснику МЮ червону картку. Це значно ускладнило життя “червоним дияволам”.

У другому таймі моменти, щоб забити мали обидві команди. “Святі” двічі влучали у стійку воріт де Геа, ще одного разу м’яч з лінії вибив Мактоміней. Команда тен Гага також відповідала – варто згадати дальній удар Фернандеша, який також влучив у стійку воріт. Але у підсумку – нульова нічия.

“Арсенал” на виїзді впевнено переміг “Фулгем” – 3:0. Команда Артети з перших хвилин почала тиснути на ворота суперника, а перший гол відбувся на 21 хвилині. Троссар навісив з кутового, а Габріел забив головою.

“Арсенал” забив ще двічі ще до перерви. На 26 хвилині Троссар обіграв на фланзі захисника та закинув м’яч на дальню стійку, де Мартінеллі забив головою. А вже у компенсований до першого тайму час Троссар оформив хет-трик з асистів. Передачу отримав Едегор, який влучно пробив у дальній кут.