2023 Jan 06, 03:35 ДП
1 хвилин читання

У останньому матчі 19 туру чемпіонату Англії “Манчестер Сіті” переміг “Челсі” з рахунком 1:0 завдяки голу Мареза.

Перший тайм був рівним, обидві команди створили кілька небезпечних моментів. Проте ближчими до взяття воріт були лондонці. Наприкінці тайму команду Гвардіоли від пропущеного голу врятувала стійка.

На початку другого тайму каркас воріт зіграв вже за “Челсі”. Проте, це не врятувало команду Поттера від пропущеного голу через 10 хвилин. Марез на дальній стійці замкнув передачу Гріліша. Поєдинок так і завершився з рахунком 1:0.

В останніх 8 поєдинках АПЛ “Челсі” здобув лише одну перемогу. Команда посідає 10 місце з 25 очками, від зони вильоту та зони ЛЧ “синіх” відділяє по 10 очок. “Сіті” ж скоротив відставання від “Арсенала”, який йде першим, до 5 очок.