АПЛ. “Ліверпуль” програв “Брентфорду”

2 січня відбувся поєдинок 19-го туру англійської Прем’єр-ліги між “Ліверпулем” та “Брентфордом”.

Антигероєм матчу для “Ліверпуля” став Конате. Вже на 19 хвилині захисник зрізав м’яч у власні ворота після подачі з кутового. Ще у першому таймі “Брентфорд” подвоїв свою перевагу: Йоан Вісса забив головою після подачі з флангу.

На початку другого тайму “червоні” відіграли один м’яч стараннями Трента та Окслейда-Чемберлена. Але наприкінці поєдинку Конате впав у боротьбі з Мбемо, а той зробив рахунок 3:1.

Для команди Клоппа це перша поразка після серії з 4 перемог в АПЛ. “Ліверпуль” посідає 6 місце з 28 очками, “Брентфорд” йде наступним з 26 пунктами.