АПЛ. “Лестер” та “Евертон” зіграли внічию

Лестер та Евертон зіграли внічию

Відбувся черговий матч 34 туру АПЛ, у якому “Лестер” і “Евертон” зустрілись у боротьбі за виживання.

“Лестер” – “Евертон”

Команди видали напрочуд активний та яскравий перший тайм з великою кількістю небезпечних моментів. Початок матчу був за “ірисками” – саме вони створювали гостроту у перші хвилини та все ж забили. Калверт-Льюїн впевнено реалізував пенальті, який сам же і заробив.

Після цього ініціативу перехопили господарі та змогли відігратись вже через 7 хвилин після пропущеного м’яча. Після тривалої комбінації Союнчу в падінні проштовхнув м’яч повз Пікфорда. А вже на 33 хвилині “Лестер” вийшов вперед – Варді реалізував вихід віч-на-віч після стрімкого контрвипаду команди.

Наприкінці першого тайму обидві команди могли забивати, але ближчими до цього були гравці “Лестера”: спершу Варді не влучив у поперечку, а згодом Меддісон не реалізував пенальті. А ось “Евертону” все ж вдалось зрівняти рахунок у другому таймі. Івобі забив у дальній кут після подачі у штрафний майданчик – 2:2.

Після цієї нічиєї боротьба за виживання загострюється. “Евертон” йде на 19 місця та має в активі 29 очок, а “Лестер” 16-й з 30 очками. Між командами розташовуються “Ноттінгем” та “Лідс”, які програли свої матчі 34 туру, та також мають по 30 очок.

АПЛ, 34 тур

01.05.2023

“Лестер” – “Евертон” – 2:2
Голи: Союнчу, 22, Варді, 33 – Калверт-Льюїн, 15 (пен.), Івобі, 54

У вівторок, 2 травня, відбудеться ще один поєдинок 34 туру АПЛ: “Арсенал” вдома прийматиме “Челсі”. Цей матч, як й інші ігри АПЛ можна переглянути на OTT-платформі Setanta Sports.