АПЛ. “Челсі” знову не переміг, Мудрик невдало дебютував в основі

3 лютого лондонським дербі розпочався 22 тур АПЛ. У матчі “Челсі” – “Фулгем” була зафіксована безгольова нічия.

“Челсі” і “Фулгем” видали досить цікавий матч, але залишили глядачів без головного – без голів. Хоча моментів вистачало, і ще до перерви рахунок мав ставати мінімум 2:1, та Кепа впорався з підступним ударом Перейри, а Кай Хаверц не реалізував жоден із трьох своїх вбивчих моментів.

Після перерви “Челсі” спробував надійно захопити ініціативу за рахунок володіння, але це мало зворотній ефект. “Фулгем” отримав простір і став на контратаках створювати навіть більше ніж до перерви. Чого вартий тільки удар Мітровича з центра поля за комірець Кепі. Але найкращий момент для вирішального гола мав новачок “Челсі” Давід Фофана: після закидання Галлагера він розібрався із захисником, оббіг голкіпера і катив вже в порожні ворота, та врятувати гостей встиг Тім Рім.

До речі, про новачків. Досі в тексті не було жодної згадки про Мудрика не просто так. Михайло вперше вийшов в основі “синіх” і буквально розчинився на полі. Він зробив лише 19 дотиків до м’яча, жодного разу не спробував обіграти чи вдарити по воротах і отримав найгіршу оцінку серед усіх гравців матчу від WhoScored. Коли ви востаннє бачили, щоб середня позиція Мудрика була на своїй половині поля? Заміна в перерві – логічне завершення цієї історії. Наскільки добре українець увірвався у гру з “Ліверпулем”, настільки ж погано він потрапив у матч із “Фулгемом”.

А от інший дорогий новачок Енцо Фернандес проявив себе набагато краще. Він став найкращим гравцем “Челсі” в цьому матчі, здійснив 6 відборів (найбільше серед обох команд), зробив найбільше дотиків після центральних захисників і навіть мав шанс забити дальнім ударом. Чемпіон світу, що тут ще додати.

АПЛ. 22 тур

03.02.2023

“Челсі” – “Фулгем” – 0:0

Сьогодні пройдуть ще 7 матчів АПЛ, серед яких дербі українців “Евертон” – “Арсенал” та можливий дебют Іллі Забарного у грі “Брайтон” – “Борнмут”.

Нагадаємо, усі поєдинки чемпіонату Англії у прямому етері транслює Setanta Sports на своїй OTT-платформі. Оформлюйте підписку на Setanta Sports всього за 109 грн/місяць, щоб не пропустити жодного матчу АПЛ.