АПЛ. “Арсенал” впевнено переміг “Крістал Пелес”

У 28 турі АПЛ “Арсенал” Олександра Зінченка здобув перемогу над “Крістал Пелес” з рахунком 4:1.

“Каноніри” володіли перевагою, але першими ледь не відзначився “Крістал Пелес”. Заха пройшов по флангу і пробив у ближній кут. М’яч від стійки відлетів в Рамсдейла. “Арсенал” же відповів на 28 хвилині. Мартінеллі отримав пас у штрафному та сильно пробив у дальній кут. Ще у першому таймі рахунок став 2:0. Сака обігрався з Вайтом та легко відправив м’яч у ворота.

На початку другого тайму рахунок став 3:0. Зінченко започаткував атаку, яку завершив Джака. “Орли” змогли відіграти один гол після подачі з кутового, але матч все одно завершився розгромом – Сака оформив дубль.

Олександр Зінченко провів на полі 65 хвилин. За цей час українець віддав 47 передач з точністю 96%, виграв 3 боротьби та одну верхову дуель, зробив фол, заблокував удар, виконав перехоплення та двічі відібрав м’яч.