АПЛ. “Арсенал” дотиснув “МЮ”, Голанд оформив черговий хет-трик

22 січня відбулись ще 3 матчі 21 туру АПЛ.

“Арсенал” видав справді чемпіонський поєдинок проти “Манчестер Юнайтед”. Тут знайшлося місце і камбекам, і дивним голам, і вирішальному забитому м’ячу на останніх хвилинах. Якщо “каноніри” все ж виграють чемпіонат, то ця перемога безсумнівно буде визнана одним із ключових моментів сезону.

Розпочалось все із неймовірного голу Рашфорда, дальній удар якого проґавив Ремсдейл. “Арсенал” швидко відповів м’ячем від Нкетії, який самотужки переграв всю лінію оборони суперника на другому поверсі.

Після перерви Сака вивів свою команду вперед навіть більш яскравим ударом ніж це зробив Рашфорд – Букайо позбавився суперника і з дальньої відстані пробив у дальній кут. Вже через 6 хвилин МЮ знову зрівняв – це Лісандро Мартінес опинився на добиванні після подачі кутового.

Вирішальний м’яч “Арсенал” забив на 90 хвилині, а значну роль у ньому відіграв Олександр Зінченко. Українець отримав м’яч на фланзі атаки, прострілив в штрафний майданчик на Едегора. Той пробив, а по дорозі м’яч зачепив ще й Нкетіа – 3:2.

Трохи раніше “Манчестер Сіті” спокійно розібрався з “Вулвергемптоном” – 3:0. Усі три голи забив Ерлінг Голанд. Норвежець у поточному сезоні АПЛ відзначився вже 25 разів – це більше, ніж у найкращого бомбардира минулого сезону.

А ось “Лідс” та “Брентфорд” не визначили сильнішого та голів не забивали – нічия 0:0.

• “Лідс” – “Брентфорд” – 0:0

Сьогодні відбудеться останній матч туру – “Тоттенгем” їде в гості до “Фулгема”, після чого АПЛ бере двотижневу паузу, яку заповнить іграми обох кубків. Поєдинок “Фулгем” – “Тоттенгем”, як і матчі Кубка ліги та Кубка Англії, в прямому етері дивіться на Setanta Sports.