АПЛ. “Ньюкасл” втратив очки, “Евертон” Миколенка знову програв

21 січня відбулися ще 5 матчів АПЛ: “Ньюкасл” не зміг обіграти “Крістал Пелес”, “Вест Гем” і “Астон Вілла” набрали по 3 очки.

“Ньюкасл” мав можливість підтягнутись до “Ман Сіті” і “Арсенала”, але знову зіграв внічию – вже втретє за останні 4 матчі. Цього разу команду Едді Гау зупинив “Крістал Пелес”. “Ньюкасл” домінував протягом усього поєдинку, але господарі не лише стояли в обороні, але також із задоволенням вилітали в контратаки. Більше того, єдиний удар в площину від “Пелес” мав стати гольовим, але Поуп на інстинктах витягнув потужний удар Матета. 0:0 дозволили “сорокам” лише зрівнятись по очках із “МЮ”.

У битві невдах цього сезону (ні, мова не про “Ліверпуль” – “Челсі”) “Вест Гем” переміг “Евертон” Віталія Миколенка завдяки дублю Бовена. Обидва голи вінгер лондонців забив у першому таймі, заштовхуючи м’яч у сітку з кількох метрів. В обох випадках Миколенко був де завгодно, але не на своїй позиції і не зі своїм гравцем, тому в перерві замість нього вийшов Двайт Макніл.

“Астон Вілла” здолала “Саутгемтон” за допомогою пізнього гола Воткінса після подачі зі штрафного. Та головним героєм зустрічі став… дрон, який залетів на стадіон і навіть змусив арбітра зупинити гру. За кілька хвилин літальний апарат зник і команди продовжили матч.

В двох інших матчах команди не змогли визначити сильнішого. “Ноттінгем” врятувався наприкінці гри з “Борнмутом” (1:1), а “Лестер” і “Брайтон” розіграли трилер з двома камбеками (2:2).

• “Ліверпуль” – “Челсі” – 0:0

Cьогодні відбудуться ще 3 матчів АПЛ. В прямому етері ви можете подивитись їх на каналах і ОТТ-платформі Setanta Sports.