Англія – Україна 2:0. Різниця в класі

Збірна України почала відбір на Євро-2024 поразкою в Лондоні (0:2). Голи Кейна і Сака ще до перерви забезпечили англійцям комфортний рахунок.

Матч Англія – Україна мав свого безумовного фаворита, але для “жовто-синіх” він склався навіть більш неприємно, ніж очікувалося. І справа тут не у двох м’ячах, пропущених ще у першому таймі, а у повній відсутності думки в атаці. Збірна України не створила фактично нічого, завдавши лише 2 удари, та й ті повз ворота.

Англійці провели другий поспіль однаковий матч. Як і проти Італії, “три леви” відіграли перший тайм десь на 60% від своєї потужності, забезпечили комфортні 2:0, а після перерви вже грали по рахунку. Господарі навіть в економ-режими були трохи швидшими, трохи точнішим, трохи різкішими за українців.

Саме цього “трохи” і не вистачило команді Руслана Ротаня наприкінці першого тайму, коли вболівальники вже почали вірити в нічию після стартових 45 хвилин. Степаненко не дотягнувся головою до подачі Сака, Караваєву не пощастило влучити по м’ячу, а Кейну залишилось тільки підставити ногу. Варто відзначити, що це був вже третій схожий момент і з двох попередніх захисники висновків не зробили.

За кілька хвилин Сака сам наважився на дальній удар і влучив у дев’ятку. Неприємно, але справедливо.

Після перерви підопічні Ротаня спробували взяти гру під контроль. У команди стало виходити хоч щось, але далі другої третини поля їй просуватись не вдавалось. Англійці просто вбивали гру і без особливих проблем втримали переможний рахунок, ледь не збільшивши його.

Євро-2024, кваліфікація

26.03.2023

Англія – Україна – 2:0
Голи: Кейн, 37, Сака, 40

Після двох перемог на старті кваліфікації на Євро-2024 збірна Англії очолила групу С.

Наступні матчі відбору пройдуть вже влітку. Збірна України зіграє з Північною Македонією (16 червня) і Мальтою (19 червня).