ЧС-2022. Еквадор здивував Нідерланди та здобув нічию

ЧС-2022. Еквадор зіграв внічию з Нідерландами | Setanta Sports

Нідерланди не змогли здобути перемогу над Еквадором, поєдинок завершився з рахунком 1:1.

Вже на старті поєдинку Гакпо забив свій другий гол на чемпіонаті світу в Катарі та вивів Нідерланди вперед. Здавалось, що у європейців не буде проблем з Еквадором, але після цього команда ван Гала майже нічого не створила біля чужих воріт.

А ось еквадорці виглядали дуже симпатично.Ще у першому таймі Валенсія хитнув захисника та пробивав у самісінький кут з-за меж штрафного, але Нопперт виконав чудовий сейв. Еквадор видав чудовий старт другого тайму і вже на 49-ій хвилині Валенсія зрівняв рахунок у зустрічі.

До завершення матчу команда з Південної Америки створила ще кілька моментів, а ось Нідерланди провели дуже пасивну 45-хвилинку. У підсумку – нічия 1:1. Наприкінці матчу стався не дуже приємний епізод для еквадорців. Один з лідерів команди, Еннер Валенсія, отримав травму та був змушений покинути поле на ношах.

Після цього матчу у Еквадора та Нідерландів по 4 очки, команди очолюють групу A. У іншому поєдинку 2-го туру групи A Сенегал переміг Катар з рахунком 3:1.

У останньому турі і Еквадору, і Нідерландам достатньо буде зіграти внічию, аби вийти у плей-оф. Еквадор зустрінеться з Сенегалом, а Нідерланди зіграють з Катаром. Ці матчі відбудуться 29 листопада.