ЧС-2022. Катар втратив шанси на плей-оф після поразки Сенегалу

ЧС-2022. Сенегал впевнено переміг Катар | Setanta Sports

Сенегал впевнено переграв господарів турніру Катар з рахунком 3:1.

Наприкінці першого тайму Булай Діа скористався помилкою оборонця Катару та відкрив рахунок у матчі. А вже на старті другого тайму рахунок став 2:0 – Д’єдью відзначився після подачі з кутового. Катар хоч і відіграв один м’яч, але Сенегал швидко повернув перевагу в 2 м’ячі та довів матч до логічного завершення.

Сенегал став першою африканською збірною на чемпіонаті світу 2022, яка здобула перемогу. А також вдруге в історії та вперше за 20 років забив 3 голи в одному матчі.

Натомість Катар втратив шанси на прохід у наступний етап, поступившись у перших двох турах. Це перший випадок в історії, коли господар турніру втратив шанси на вихід в плей-оф ще до третього матчу групового етапу.

В останньому турі господарі зустрінуться зі збірною Нідерландів у матчі, який для Катару не матиме турнірного значення. А збірна Сенегалу зіграє проти Еквадору. Поєдинки відбудуться 29 листопада.