ЧС-2022. Еквадор пролітає повз 1/8, Нідерланди та Сенегал у плей-оф

ЧС-2022. Нідерланди та Сенегал - у 1/8 фіналу | Setanta Sports

Сенегал вирвав собі місце у плей-оф чемпіонату світу в матчі з Еквадором, Нідерланди легко розібрались з Катаром.

Перед останнім туром у групі A було зрозуміло лише те, що господар турніру, збірна Катару, покине турнір після цього матчу. Питання розподілу інших місць у квартеті все ще було відкритим.

Нідерланди перші, Катар вилетів ще минулого туру

Збірна Нідерландів, яка якраз і зустрічалась в останньому турі з Катаром, здобула впевнену перемогу та очікувано посіла перше місце у групі. В середині першого тайму Коді Гакпо забив вже свій третій гол на турнірі – по голу у кожному з турів. Він став першим гравцем в історії збірної Нідерландів, кому вдалось забити у кожному з перших трьох матчах на ЧС.

Після перерви перевагу команди ван Гала подвоїв Френкі де Йонг, який вдало зіграв на добиванні. Матч так і завершився з рахунком 2:0, що дає Нідерландам 7 очок та вихід в 1/8 фіналу на власника другого місця у групі B.

Чемпіонат світу 2022
Група A, 3 тур
Нідерланди – Катар – 2:0
Голи: Гакпо, 26, де Йонг, 49.

Сенегал викинув Еквадор з чемпіонату світу

У іншому поєдинку було більше інтриги, як у плані турнірного значення перед матчем, так і у самій грі. Для виходу далі Сенегалу потрібна була лише перемога і вони її здобули. Наприкінці першого тайму Ісмаїла Сарр забив пенальті та вивів африканців вперед.

Приблизно у середині другого тайму Еквадор зусиллями Мойсеса Кайседо зрівняв рахунок. Проте не встигли гравці порадіти, як тут же пропустили. Це Каліду Кулібалі забив після подачі зі штрафного.

У підсумку – 2:1 на користь Сенегалу і виліт симпатичної команди Еквадору на груповому етапі. У 1/8 турніру африканська збірна зустрінеться з 2 місцем групи B.

Еквадор – Сенегал – 1:2
Голи: Кайседо, 67 – Сарр, 44 (пен.), Кулібалі, 70.