Кубок ліги. МЮ та “Ньюкасл” вийшли у півфінал

10 січня відбулись два матчі 1/4 фіналу Кубка ліги: “Манчестер Юнайтед” переміг “Чарльтон”, а “Ньюкасл” пройшов “Лестер”.

“Сороки” повністю переграли “Лестер” у першому таймі, але змогли забити лише у другій половині зустрічі. На 60 хвилині Ден Берн продерся крізь двох гравців суперника та завдав удару у дальній кут. Ще за 12 хвилин Мігель Альмірон віддав чудовий розрізний пас на Жоелінтона, а той зробив рахунок 2:0. “Лиси” ж за весь матч завдали лише 1 удар в площину.

“Манчестер Юнайтед” теж впевнено пройшов першоліговий “Чарльтон”. Вже на 21 хвилини Антоні забив чудовий гол обвідним ударом з-за меж штрафного. Ще два голи гравці тен Гага забили вже наприкінці зустрічі. Партнери двічі вивели Рашфорда віч-на-віч з голкіпером суперника, а той реалізував обидва моменти – 3:0.

Анонс чвертьфіналів Кубка ліги. “МЮ” приймає “Чарльтон”, “Ман Сіті” їде в Саутгемптон

Антоні, 21, Рашфорд, 90, 90+4.

11 січня відбудуться ще чвертьфінальні 2 поєдинки: “Ноттінгем Форрест” прийматиме “Вулвергемптон”, а “Манчестер Сіті” завітає до “Саутгемптона”. Дивіться матчі Кубка ліги на Setanta Sports у прямому етері.