Кубок ліги. “Ман Сіті” вилетів від “Саутгемптона”

11 січня відбулись ще два чвертьфінали Кубка англійської ліги: “Манчестер Сіті” поступився “Саутгемптону”, а “Ноттінгем” пройшов “Вулвергемптон”.

Пеп Гвардіола продовжив гратися в ротацію і поплатився за це. Наставник “Манчестер Сіті” хотів трохи поберегти своїх гравців у цьому конкретному матчі, але тепер одразу розвантажив календар ще на три гри.

Як і проти “Челсі”, на лавці залишились Голанд, де Брюйне і Аке, але гра показала – це рішення було помилковим. Альварес довів, що поки не готовий давати результат в кожному матчі, як свій норвезький колега, а те, що Кайл Вокер – не центральний захисник, в принципі, аксіома.

“Саутгемптон” в середині першого тайму двічі піймав “Сіті” на протиході і забезпечив собі комфортну перевагу. При першому голі помилився саме Вокер, а другий – геніальний постріл Дженепо помножений на помилку Ортеги.

Далі гості спробували щось змінити (три заміни у перерві), але було запізно. Катастрофу “Сіті” підкреслює те, що команда не просто програла “Саутгемптону” по ударах (12-7), але і взагалі жодного разу не влучила у площину. А хто не влучає у ворота, той не перемагає.

Кубок ліги. 1/4 фіналу

11.01.2023

“Саутгемптон” – “Манчестер Сіті” – 2:0

Голи: Мара, 23, Дженепо, 28

“Ноттінгем” – “Вулвергемптон” – 1:1, по пен. 4:3

Голи: Болі, 18 – Хіменес, 64

Нагадаємо, днем раніше у півфінал вийшли “МЮ” і “Ньюкасл”. Отже за право потрапити до фіналу боротимуться “Саутгемптон” проти “Ньюкасла”, а “МЮ” – проти “Ноттінгема”. Перші півфінали заплановані на 24 січня, а матчі-відповіді – на 31 січня. Фінал Кубка англійської ліги традиційно пройде 28 лютого на “Вемблі”.

Всі поєдинки ви зможете побачити у прямому етері на Setanta Sports.