“Динамо” перемогло “Металіст 1925” у перенесеному матчі УПЛ

Динамо обіграло Металіст 1925

Відбувся перенесений поєдинок 3 туру УПЛ “Динамо” – “Металіст 1925”. Кияни здобули перемогу з рахунком 4:2.

“Динамо” – “Металіст 1925”

Матч для підопічних Шовковського розпочався вдало. Вже на 11 хвилині Буяльський видав шикарну передачу на Волошина зі своєї частини поля та вивів того віч-на-віч з Сидоренком – Назарій реалізував момент. На 22 хвилині після класної комбінації Волошин оформив дубль, вдало зігравши на добиванні.

“Металіст 1925” відіграв один м’яч ще у першому таймі. Габелок класно закинув на Дмитренко в штрафний майданчик, а той в дотик закотив м’яч у дальній кут. А на 34 хвилині Ванат забив головою після кутового та зробив рахунок 3:1.

Команда Голодюка з 41 хвилини грала в меншості через другу жовту для Бичека. Проте це не завадило команді забити у другому таймі. Ременюк отримав проникаючу передачу, а Нещерет вибіг далеко з воріт та не міг протидіяти удару суперника.

Але вже на 90 хвилині “Динамо” знову відновило перевагу у 2 м’ячі. При цьому першою результативною дією за 3 роки відзначився Владислав Супряга. Саме він після подачі з кутового скинув головою на Дячука, а той розстріляв ворота з кількох метрів.

Результати УПЛ. 3 тур

07.12.2023

Динамо” – “Металіст 1925” – 4:2
Голи: Волошин, 11, 22, Ванат, 34, Дячук, 90 – Дмитренко, 30, Ременюк, 71
Вилучення: Бичек, 41 (“Металіст 1925”)

Вже 8 грудня матчем “Полісся” – “Дніпро-1” стартує 17 тур УПЛ. “Динамо” та “Металіст 1925” свої матчі проведуть в понеділок, 11 грудня. Кияни зіграють проти “Оболонь”, а харків’яни проти “Олександрії”.

Де дивитись УПЛ?

Як і минулого сезону більшість поєдинків УПЛ будуть доступні на Setanta Sports. Зокрема домашні матчі “Шахтаря”, “Оболоні”, “Колоса”, “Полісся”, “Ворскли”, “Олександрії”, “Металіста-1925”, “Чорноморця” та ЛНЗ.

16 тур УПЛ розпочнеться 1 грудня протистоянням “Полісся” – “Верес”. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші матчі нового сезону.