Результати 16 туру УПЛ: “Шахтар” переміг “Металіст 1925”, “Дніпро-1” програв

Результати 16 туру УПЛ

Відбулися усі поєдинки чергового туру Української Прем’єр-ліги. “Шахтар” здолав “Металіст 1925” з рахунком 2:0, “Дніпро-1” програв “Ворсклі 1:2 та інші результати 16 туру УПЛ.

Підсумки 16 туру УПЛ

“Шахтар” у непростому матчі все ж змогли обіграти “Металіст 1925”. У першому таймі “гірники” були дуже інертними та практично нічого не створили біля воріт суперника. У другому таймі команда Пушича прокинулась та заслужено забила два голи.

“Дніпро-1” досить несподівано програв “Ворсклі”. Підопічні Максимова швидко вийшли вперед та, здавалось, контролюють хід поєдинку. Проте полтавці забили двічі ще у першому таймі, а у другому змогли втримати свою перевагу.

Матч “Минай” – “Динамо” так і не відбувся. Після початку гри матч перервала повітряна тривога, а дограти матч після її завершення було неможливо через відсутність освітлення на домашньому стадіоні ужгородців. Поєдинок дограють у 2024 році.

15Зоря1325613:17-411
16Минай150696:24-186
Турнірна таблиця УПЛ

Де дивитись УПЛ?

Як і минулого сезону більшість поєдинків УПЛ будуть доступні на Setanta Sports. Зокрема домашні матчі “Шахтаря”, “Оболоні”, “Колоса”, “Полісся”, “Ворскли”, “Олександрії”, “Металіста-1925”, “Чорноморця” та ЛНЗ.

16 тур УПЛ розпочнеться 1 грудня протистоянням “Полісся” – “Верес”. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші матчі нового сезону.