“Дніпро-1” програв чемпіонство, “Металіст” вилетів. Підсумки 29 туру УПЛ

28 та 29 травня відбулись поєдинки 29 туру УПЛ. “Шахтар” зіграв з “Дніпром-1”, “Зоря” зустрілась з “Олександрією”, а “Динамо” – з “Вересом”. Про ці та інші результати читайте в огляді Setanta Sports.

Голи: Бондаренко, 9, Сікан, 55, Степаненко, 59
Вилучення: Назарина, 90+3, Трубін, 90+3 – Пеглоу, 90+3, Матарріта, 90+3, Гуцуляк, 90+3, Федорів, 90+3 (троє – за межами поля)

Зоря” – “Олександрія” – 2:0
Голи: Русин, 9, Булеца, 24

Динамо” – “Верес” – 3:0
Голи: Рамірес, 49, Гармаш, 89, Волошин, 90+3

У “Дніпра-1” не вийшло створити конкуренцію “гірникам” у грі в футбол. “Шахтар” забив швидкий м’яч, а у другому таймі відзначився ще двічі, здобувши вже 14 чемпіонство України. Команда Кучера нічого не змогла запропонувати супернику в плані гри. Але найцікавіше відбулось поза грою в футбол.

На останніх хвилинах матчу Назарина жорстко сфолив проти Хайнера, після чого у гравців “Дніпра-1” здали нерви. Почалась масова бійка, яка тривала близько 5 хвилин. У результаті Ярославу Ракицькому розсікли брову, а одразу 6 футболістів були вилучені, зокрема троє за межами поля. Проте це не завадило “Шахтарю” відсвяткувати чемпіонство.

У паралельному поєдинку “Зоря” впевнено перемогла “Олександрію” з рахунком 2:0 завдяки голам Русина та Булеци ще у першій половині першого тайму. Схоже на те, що команда Ротаня зовсім не вмотивована під кінець чемпіонату та просто дограє сезон.

Проте олександрійці все ще можуть втратити путівку у Лігу конференцій. А ось “Зоря” все ще може поборотись за срібло та кваліфікацію у Лігу чемпіонів, але для цього потрібно аби “Дніпро-1” втратив очки у матчі з “Кривбасом” в останньому турі.

“Динамо” з великим рахунком перемогло “Верес”, проте за грою все було не так однозначно. Кияни відкрили рахунок у другому таймі завдяки голу Раміреса, хоча гра команд була досить рівною. Рівняни навіть могли зрівняти рахунок наприкінці зустрічі, але на 88 хвилині Шестаков не реалізував пенальті. А вже після цього Гармаш та Волошин зробили рахунок розгромним.

Боротьба за місце у Лізі конференцій загострюється

Ворскла” – “Колос” – 2:0
Голи: Родрігес, 75, Скляр, 87

“Металіст 1925” – “Кривбас” – 0:2
Голи: Задерака, 46, Кораблін, 90+3

“Ворскла” досить тривалий час не могла розкрити ворота “Колоса”, хоча мала ігрову перевагу як в першому, так і у другому таймі. Лише на 75 хвилині Родрігес відкрив рахунок у матчі, а згодом Скляр подвоїв перевагу.

“Кривбас” з аналогічним рахунком здолав “Металіст 1925”. Команда Вернидуба набрала непогану форму під завершення чемпіонату та продемонструвала це у поєдинку з харків’янами.

Завдяки цим перемогам та поразці “Олександрії” “Ворскла” та “Кривбас” все ще претендують на 5 сходинку, яка дозволяє зіграти у кваліфікації Ліги конференцій. Полтавці та криворіжани відстають від команди Ротаня на 1 та 2 очки відповідно. Щоправда, в останньому турі у обидвох дуже важкі суперники – “Шахтар” та “Дніпро-1”.

На перехідні матчі претендує одразу 7 команд

“Чорноморець” – “Рух” – 1:3
Голи: Кузик, 45+2 – Соломон, 17, Климчук, 30, 64

“Металіст” – “Минай” – 1:2
Голи: Демченко, 36 – Вишневський, 61, Паламар, 75 (пен.)

“Львів” – “Інгулець” – 0:2
Голи: Ковальов, 52 (пен.), Сітало, 71

Передостанній тур УПЛ визначив другу команду, яка точно покидає Прем’єр-лігу. Нею очікувано став “Металіст”, який програв “Минаю” з рахунком 1:2. Харків’яни хоч і забили у першому таймі, у другому втримати переможний результат не змогли.

А ось боротьба за непотрапляння у зони перехідних матчів лише загострилась. Одразу 7 команд перед останнім туром мають шанси потрапити до зони вильоту: “Верес”, “Інгулець”, “Рух”, “Металіст 1925”, “Чорноморець”, “Колос” та “Минай”. Хоча найбільші шанси у перших чотирьох.

Щодо результатів, то “Львів”, який ще кілька турів тому гарантував собі виліт з УПЛ, спокійно програв “Інгульцю”. А ось “Рух” та “Чорноморець” видали дуже цікавий поєдинок. Львів’яни одразу пішли вперед, адже розуміли важливість перемоги та забили 2 досить швидких голи. Ще до перерви одесити відквитали один м’яч, але “жовто-чорні” дотиснули суперника у другому таймі.

Загалом у матчі було досить багато моментів як в однієї, так і в іншої команди. “Рух” досить сміливо йшов вперед та активно насичував зони завершення, що й допомогло команді відзначитись тричі. А ось команда Григорчука свої нагоди не реалізувала.

Вже 4 червня розпочнеться 30 тур УПЛ – “Шахтар” зіграє з “Ворсклою”, “Дніпро-1” зустрінеться з “Кривбасом”, а “Зоря” – з “Минаєм”. Матчі чемпіонату України в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports.