Пройсен Мюнстер - Баварія 4-0
2023 Sep 27, 13:15 ПП

“Баварія” серйозно націлилася на Кубок Німеччини, результати якого останніми роками не можна вважати прийнятними для мюнхенців. А першому раунді команда Томаса Тухеля без проблем розібралася із “Пройссен Мюнстером” (4:0).

“Пройссен Мюнстер” – “Баварія”

“Баварія” провела свій матч першого кола Кубка Німеччини, який був перенесений через участь мюнхенців у матчі за Суперкубок країни. Чемпіон вийшов на гру із третьоліговим “Пройссен Мюнстером” у дуже оригінальному складі без номінальних центральних захисників (за цю зону відповідали Горецка і Мазрауї), але це не завадило йому оформити розгром вже у першому таймі.

Почалося все з голу Чупо-Мотінга, якому ідеальну передачу з флангу віддав Тель. Наприкінці тайму Лаймер розумним черпачком головою закинув мʼяч за комірець голкіперу, а крапку в першій половині гри поставив молодий Кратциг, якому довелося міняти травмованого Гнабрі.

Останній гол у матчі Тель за звичкою забив за кілька хвилин до фінального свистка. Тільки в Бундеслізі молодий француз отримує ігровий час лише наприкінці матчів, а тут відпахав усі 90 хвилин.

Крім Кратцига цього вечора за “Баварію” дебютували ізраїльський голкіпер Даніель Перец, Рафаель Геррейру, який відновився після травми, а також молодий японець Таїчі Фукуї.

Нагадаємо, що майже всі матчі цієї стадії пройшли в середині серпня. В наступний раунд вийшли всі клуби Бундесліги, крім “Вердера” (на останніх секундах поступився “Вікторії” з Кельна), “Бохума” (по пенальті програв “Армінії”) і “Аугсбурга” (пропустив далі “Унтергакінг”).

Кубок Німеччини, перший раунд

26 вересня

“Пройссен Мюнстер” – “Баварія” – 0:4
Голи: Чупо-Мотінг, 9, Лаймер, 40, Кратциг, 45+5, Тель, 86

Сьогодні пройде останній матч першого кола Кубка Німеччини, в якому “Лейпциг” зустрінеться з вісбаденським “Веєном”.

А вже в суботу “Баварія” і “Лейпциг” зіграють між собою в рамках Бундесліги. Цей та інші матчі чемпіонату Німеччини будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги.