Кубок Німеччини. “Айнтрахт” зіграє у фіналі

Кубок Німеччини розіграють “Лейпциг” і “Айнтрахт”. Франкфуртці у яскравому матчі перемогли “Штутгарт” (3:2).

“Штутгарт” – “Айнтрахт” – 2:3

Другий півфінал виявився не менш яскравим ніж перший, але ще й порадував інтригою. Для обох команд вихід у фінал став би величезним успіхом у не дуже вдалому сезоні, тому вони билися за свій шанс до останнього.

“Штутгарт”, який у чемпіонаті бореться за виживання, перед рідними трибунами виглядав досить непогано. Команда Себастьяна Хьонесса частіше ходила в атаку, створила більше моментів і навіть першою забила. Тьягу Томаш потужним ударом під штангу завершив атаку, яка складалася з двох передач.

“Айнтрахт”, який востаннє вигравав Кубок Німеччини 5 років тому, в першому таймі виглядав досить мляво і мав пропускати більше одного м’яча. Але в перерві Олівер Гласнер знайшов правильні слова і на другу половину команда вийшла більш зарядженою.

“Орли” всією командою пішли в атаку і за кілька хвилин перевернули гру. Спочатку Н’Діка ударом метрів з 12 завершив тривалу атаку своєї команди, а одразу після цього Камада здійснив прохід від центральної лінії і з-за меж штрафного майданчика пробив точно в кут воріт Бредлова.

Коли за 13 хвилин до кінця Коло Муані з пенальті забив третій м’яч, здавалось, що гру закрито. Та “Штутгарт” знайшов у собі сили відіграти один м’яч, а на останній доданій хвилині, коли вже і Бредлов прийшов на подачу кутового, мав отримати право на рятівний пенальті. М’яч влучив у руку захисника “Айнтрахта”, але арбітр навіть після перегляду епізоду на VAR не став вказувати на точку.

В підсумку, цікаві 3:2 і третій вихід “Айнтрахта” у фінал за останні 7 років.

Фінал Кубка Німеччини “Лейпциг” – “Айнтрахт” традиційно пройде на берлінському “Олімпіаштадіоні” 3 червня о 21:00.

Кубок Німеччини, 1/2 фіналу

03.05.2023

Голи: Томаш, 19, Мійо, 83 – Н’Діка, 51, Камада, 55, Коло Муані, пен. 77

Вже в суботу обидві комади проведуть свої матчі 31 туру чемпіонату Німеччини. “Штутгарт” буде битися за виживання з “Гертою”, а “Айнтрахт” поїде в гості до “Гоффенгайма”. Ці та інші поєдинки Бундесліги в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports.