“Лейпциг” вийшов у фінал Кубка Німеччини

Кубок Німеччини подарував нам повторення минулорічного фіналу “Фрайбург” – “Лейпциг” на стадії 1/2. Цього разу перемога далася “бикам” набагато легше.

“Фрайбург” – “Лейпциг”

В минулому сезоні ці команди розігрували Кубок Німеччини, а цього разу жереб звів їх за крок до фіналу. Втім на результат це жодним чином не вплинуло – “Лейпциг” знову виявився сильнішим.

Обидві команди виграли свій останній матч у Бундеслізі і підійшли до кубкового протистояння в чудовому настрої. До трофея залишився всього один крок, а в чемпіонаті потрапляння в Лігу чемпіонів є не просто мрією, а робочою метою.

Та цей настрій протримався у “Фрайбурга” не довго. “Лейпциг” знищив суперника в першому таймі, забивши 4 голи, і зняв всі питання про переможця пари ще задовго до перерви.

Нещасливою для команди Крістіана Штрайха стала 13 хвилина, коли друга хвиля атаки “Лейпцига” завершилась навісом Гальстенберга і влучним ударом головою Дані Ольмо. “Фрайбург” одразу побіг відіграватись і миттєво отримав другий гол. Гості провели швидку контратаку, яка спричинила хаос в обороні суперника і вихід Генріхса віч-на-віч із Флеккеном.

Наприкінці тайму “бики” добили господарів, двічі розрізавши їхню оборону простими передачами по центру. Голи на рахунку Собослая і Нкунку. До перерви команди на двох спромоглися всього на 4 удари в площину і кожен з них став голом у ворота “Фрайбурга”.

В такій ситуації другий тайм мав стати формальністю, але замість цього перетворився на вулкан емоцій. Гравці постійно сперечалися між собою і з арбітром, йшли в небезпечні сутички, а Гвардіол ще й отримав непотрібну червону картку за фол останньої надії.

Гравцям “Фрайбурга” навіть довелося заспокоювати власних вболівальників, які кидались монетами в запасних “Лейпцига” (дісталося Андре Сілві). Голи Грегорича і Собослая хоч якось прикрасили цей період гри, але на результат суттєво не вплинули. 5:1 і “Лейпциг” вчетверте за 5 років зіграє у фіналі Кубка Німеччини.

Другий фіналіст визначиться в середу у протистоянні “Айнтрахта” і “Штутгарта”.

Кубок Німеччини, 1/2 фіналу

02.05.2023

“Фрайбург” – “Лейпциг” – 1:5
Голи: Грегорич, 75 – Ольмо, 13, Генріхс, 14, Собослай, 37, пен. 90+7, Нкунку, 45+1

Вже цієї суботи “Фрайбург” зможе взяти реванш, адже команди знову зустрінуться в чемпіонаті у боротьбі за путівку в Лігу чемпіонів. Матч “Фрайбург” – “Лейпциг” та інші поєдинки Бундесліги в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports.