Кубок Німеччини. “Баєр” вибив “Штутгарт” на шляху в півфінал

Баєр - Штутгарт. Кубок Німеччини

Відбувся головний чвертьфінал Кубка Німеччини-2023/24, який вже отримав статус тіньового фіналу. “Баєр” пройшов “Штутгарт” завдяки вольовій перемозі і тепер є беззаперечним фаворитом турніру.

“Баєр” – “Штутгарт” – 3:2

“Баєр” вкотре в цьому році продемонстрував чемпіонський характер і вирвав перемогу на останніх хвилинах. Не менш важливо, що це сталося в 1/4 фіналу Кубка Німеччини. До трофея залишилось всього два кроки, а найсильнішим із потенційних суперників для Леверкузена лишається гладбахська “Боруссія”.

“Штутгарт” краще почав гру, створив кілька моментів і один з них конвертував у гол. Антон підключився на подачу з кутового і красивим парашутом закинув мʼяч у дальній кут. Це був фактично останній момент швабів до перерви, адже далі за справу взявся “Баєр”.

Леверкузенці створили чимало гострих епізодів, але зрівняти рахунок їм вдалося дещо випадково. На початку другого тайму Андріх шедевральним обвідним ударом метрів з 23-х змусив капітулювати Нюбеля. Без удачі тут не обійшлося.

Втім “Штутгарт” швидко відповів на цей постріл. Підопічні Себастьяна Хьонесса запресингували суперника біля його воріт і Фюріх повернув лідерство гостям. У “Баєра” залишалося півгодини на черговий подвиг.

І леверкузенці впорались! А “Штутгарт” їм у цьому допоміг. Шваби чомусь продовжили ходити великими силами в атаку і раз за разом пропускали контрвипади у свій бік. Амін Адлі скористався одним з них і зрівняв рахунок.

Ну а переможний гол Та – це вже класика останніх тижнів. Масований навал, стандарт і переможний гол “Баєра”, який може стати найважливішим у турнірі. Леверкузен іде далі і продовжує непрогравати від самого початку сезону.

Нагадаємо, минулого тижня півфіналістами Кубка Німеччини стала дюссельдорфська “Фортуна” і “Кайзерслаутерн”.

Кубок Німеччини. 1/4 фіналу

Голи: Андріх, 50, Адлі, 66, Та, 90 – Антон, 11, Фюріх, 58

Останній чвертьфінальний матч пройде вже сьогодні, після чого відбудеться жеребкування 1/2 фіналу.

• 21:45. “Саарбрюкен” – “Боруссія” М

Крім того, сьогодні о 19:30 відбудеться перенесений матч 18 туру Бундесліги “Уніон” – “Майнц”.

Де дивитись Бундеслігу?

Двадцять перший тур Бундесліги стартує вже цієї пʼятниці. Саме в ньому може визначитись доля чемпіонства, адже “Баєр” і “Баварія” зіграють між собою.

Всі матчі чемпіонату Німеччини будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги.