Кубок Німеччини. “Фортуна” і “Кайзерслаутерн” вийшли у півфінал

Результати чвертьфіналів Кубка Німеччини

Результати Кубка Німеччини в цьому сезоні просто вражають. Визначились перші півфіналісти турніру і вони обидва представляють другу Бундеслігу.

Поточний розіграш Кубка Німеччини продовжує розривати шаблони. Вже на стадії чвертьфіналу в турнірі залишились тільки 3 команди з Бундесліги, а у півфіналі їх буде не більше двох. У перших матчах 1/4 фіналу грали тільки команди з другого дивізіону і вони подарували нам справжнє шоу.

“Санкт-Паулі” – “Фортуна”

“Санкт-Паулі” і дюссельдорфська “Фортуна” на вихідних зіграли між собою в БЛ2, а вже за три дні полоскотали нерви своїм вболівальникам у кубковому матчі. І якщо в чемпіонаті лідер сезону із Гамбурга зміг довести свою перевагу (2:1), то в Кубку сильнішою виявилась “Фортуна”.

В основний час команди обмінялися точними ударами з пенальті, а справжня драма розгорнулася дещо пізніше. В першому екстра-таймі півзахисник гостей Ао Танака вдало зіграв на добиванні, заштовхавши мʼяч у сітку з пари метрів. “Санкт-Паулі” відповів вже у компенсований час до другої пʼятнадцятихвилинки – за кілька секунд до фінального свистка Карло Бухальфа головою зрівняв рахунок.

Серія пенальті тільки додала вогню. За рахунку 3:3 капітан “Санкт-Паулі” Марсель Гартель не забиває останній удар, проте арбітр просить перебити через завчасний вихід з воріт голкіпера. Флоріан Кастенмаєр тягне і другий удар Гартеля, а Хрістос Цоліс ховає господарів паненкою. Завіса.

“Герта” – “Кайзерслаутерн”

Другий чвертьфінал пройшов за дещо іншим сценарієм. “Кайзерслаутерн” забив швидкий мʼяч, скориставшись хаосом в обороні “Герти”, після чого вичікував і розривав берлінців на контратаках. Господарі більше атакували, але раз по раз забували повертатись в оборону, через що догралися до 0:3. Гол Фабіана Реезе в компенсований час вийшов красивим, але на результат особливо не вплинув. Далі йде “Кайзерслаутерн”.

Кубок Німеччини. 1/4 фіналу

“Санкт-Паулі” – “Фортуна” – 2:2, по пен 3:4
Голи: Гартель, 60 (п), Бухальфа, 120+1 – Вермей, 38 (п), Танака, 99

“Герта” – “Кайзерслаутерн” – 1:3
Голи: Реезе, 90+1 – Ельведі, 5, Тачі, 38, Калоч, 69

Ще два чвертьфінали (вже за участю команд Бундесліги) пройдуть наступного тижня, після чого відбудеться жеребкування 1/2 фіналу.

• 06.02. “Баєр” – “Штутгарт”
  • 07.02. “Саарбрюкен” – “Боруссія” М

Де дивитись Бундеслігу?

Вже завтра стартує двадцятий тур Бундесліги (до речі, і БЛ2 також). Всі матчі чемпіонату Німеччини будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги.