Ліга конференцій. АЗ, “Лех”, “Вест Гем” та “Базель” вийшли у півфінал

Вест Гем, АЗ, Лех, Фіорентина пройшли

Відбулись матчі-відповіді чвертьфіналів Ліги конференцій “Вест Гем” пройшов “Гент”, а “Базель” переміг “Ніццу”.

Найнеочікуваніший півфіналіст ЛК АЗ програв перший матч з “Андерлехтом” 0:2, але вже на старті матчу Павлідіс забив двічі та відновив паритет. У підсумку доля проходу вирішувалась у серії пенальті, де сильнішими виявились нідерландці.

Також сенсацію ледь не створив “Лех”, який поступився у першому матчі “Фіорентині” з рахунком 1:4, а на 69-ій хвилині матчу-відповіді вів у рахунку 3:0. Проте італійці зібрались та забили до завершення поєдинку двічі і пройшли далі.

“Вест Гем” спокійно пройшов “Гент”, попри те що пропустив першим. Але дубль Антоніо, голи Пакета та Райса принесли англійцям впевнену перемогу. “Базель” та “Ніцца” знову зіграли внічию, а у додатковий час швейцарці забили переможний гол. Ліга конференцій переходить на стадію півфіналів.